Čo by SME bez vás...

Autor: Branko Štefanatný | 10.6.2005 o 14:37 | Karma článku: 6,18 | Prečítané:  1777x

Začína sa mi tu na blogu páčiť. Už aj na pivo SME boli. Sú tu ľudia inteligentní, je tu sranda, ťažká pohoda...aspoň na mňa to tak pôsobí. Nejdem chváliť tých čo za tým stoja...oni sú skromní, myslím si. Tento článok je o ľuďoch, bez ktorých by to tu bolo ako nejaké stretávanie zahmlených egoistov. A hneď na začiatku aj poďakujem...ďakujem DISKUTUJÚCIM na blog.sme.sk!

Vedia vytočiť, vedia poradiť, vedia čítať medzi riadkami a niektorí si prečítajú aj to čo nikde napísané nie je. Podajú svoj názor, svoj pohľad na vec alebo ukážu svoje komplexy. Potešia, pobavia, pomôžu. Podpíšu sa svojou prezývkou a vy netušíte, kto vám to tyká, nadáva, radí? Niektorí len napíšu súkromný odkaz a väčšinou sa neboja chváliť (čo nie je na škodu!).

Čo by SME bez vás?

Ja hodím pár mien, ktoré mi napadli. Toto je môj súkromný VIP klub diskutujúcich. Ak to číta aj nejaký kolega, môže pokojne pridať svojich. Veď uškodiť to nemôže :o)

Pralinka, Bianka, Packa, Tony, Germa, Decko (no čo by nie?), Katkaa, Estika, Black Dragon - abstract, Miquel, Hundrosko, Buko, Masvon, Quantus....

....podotýkam, že toto nie sú moji diskutujúci, ale ľudia, ktorí sa zapájajú často a pravidelne a pridávajú svojou troškou tomuto projektu. Je nepodstatné, na ktorej strane pôsobíte vy, je dôležité akým spôsobom to robíte. Robte to aj naďalej (to je pointa článku!), s nadhľadom.

Nie sú tam všetci...nepomôžete...nepridáte svojich obľúbencov?! Neoznámkujete pre zmenu vy ich? Určite sa potešia...a o tom to tu predsa je, či nie?!

Tešme sa priatelia!
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?